Demigods - The Return
Aко сте един от феновете на поредицата на Рик Риърдън-това е вашето място!Това е роул-плей форум,където можете да пресъздадете любимия си герой,или някой измислен от вас.Бъдете герой на Олимп и се присъединете!Smile

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Беседката за отдих

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Пайпър Маклийн
Ръководител на хижата на Афродита,дъщеря на Афродита

Брой мнения : 249

Character sheet
Години: 19
БФФ: Анабет Чейс
Гадже: няма

ПисанеЗаглавие: Беседката за отдих   Пон Авг 15, 2011 6:51 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.forum-motion.com
Арес
Rank:Бог

Брой мнения : 42

Character sheet
Години: изглежда на 28
БФФ: няма

ПисанеЗаглавие: Re: Беседката за отдих   Съб Авг 20, 2011 6:18 pm

Едно от любимите ми неща бяха ягодите,едно от нещата който не са свързани с природата ми и това което съм са те.Ягодовите поля бяха единственото място което обичах да посещавам за спокойствие и за леко похапване.Седнах в беседката до реката,точно в края на една пейка, и се загледах във водата.Другата седмица ще има празненство по случай откриването на новата учебна година и всички ще са там,дори и големците.Но се съмнявам,че Зевс ще си помръдне задникът,но се надявам Афродита да дойде.
-И отново скука...
Промърморих под носът си,как ми се искаше да има война,за да съм на бойното поле,но в днешно време с тези механични оръжия дори и войната губи своят вкус.Не е като преди...нищо не е като преди.
Вижте профила на потребителя
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Беседката за отдих   Съб Авг 20, 2011 6:59 pm

Бях в особенно добро настроение.Слънцето жарко напичаше.Радвах се,че лагерниците започваха да се справят по-добре със занятията си.И тогава се сетих за Арес...той бе новозначен в лагера,но много се чудех дали наистина е тук за да помага,или за да вреди.Познавах някои от децата му и те си бяха направо огън.Запалих цигара.Доста вече се бях отдалечила от полетата,където бе беседката и нямаше опасност да ме види някой лагерник.И когато тъкмо щях да се кача в нея и да седна,видях друг мъж,който ме изпревари.Бе много сладък и...я почакай..това бе Арес!Направо не можех да повярвам колко е хубав в човешка форма.За пръв път го виждах,но винаги си го бях представяла различно...твърд,като скала,грамаден...Но не можех да сбъркам тази ярка божествена аура,а неговата покачваше доста повече градусите,сякаш наоколо бе започнал пожар.
-Сигурно страшно много ти се иска да има война в момента,нали Арес?!Но не се и надявай това да стане тук...-казах,качвайки се в беседката,като го погледнах многозначително.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Беседката за отдих   Съб Авг 20, 2011 7:10 pm

Засмях се и направих място на пейката,за да може да седне Талия.
-Война,скандал....дори и словесен двубой да е..нещо интересно...тази скука ме убива.
Казах и дръпнах цигарата от ръката й и си дръпнах.Сред качествата ми бе и наглостта,но аз си обичах този мой белег.След това й я върнах и издишах димът.
-Нямаш ли по-важна работа от това да се тревожиш дали ще направя нещо?
Попитах я и я погледнах.Красива е,без съмнение,но имаше нещо което намирах за нервиращо в нея,това,че прилича на баща си.Но наистина е красиво момиче,още първият път когато я видях разбрах,че ще ми попречи в плановете ми,а проклетата оракулът ми каза,че тя ще заеме голяма рола в най-новото предсказание за мен.Проклета вещица,говореше глупости.
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Беседката за отдих   Съб Авг 20, 2011 7:57 pm

-Много си нагъл.-казах му троснато,като дръпнах от цигарата си,която ми бе върнал Арес.
-Може и да имам по-важна работа,но със сигурност няма как да е повече от тази на един Бог,не мислиш ли?И така де,за какво му е на един бог да се грижи за малките нечистокръвни?-нещо в този мъж много ме подразни и ме разпали,но все пак присъствието на Арес действаше така на всеки.Седнах на пейката,като се опитах да бъда съвсем в края,за да не съм близо до него.Но несъмнено той бе много красив и се опитвах да не гледам към него.Кръстосах краката си и ми стана много топло,очевидно Арес мислеше за нещо доста усърдно или го бях нервирала.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Беседката за отдих   Съб Авг 20, 2011 8:20 pm

-Свиквай...-казах и се усмихнах.-Да,определено имам по-важни дела от това да наглеждам група полубогове...
Наблюдавах движенията й,видях как старателно се опитваше да не гледа към мен,дори само това,че седна толкова далеч от мен ме накара да се усмихна.
-Ще ти предложа нещо...ако се страхуваш,че ще направя нещо,защо не се биеш с мен.Веднъж месечно...ей така,за да изгарям енергия.Какво ще кажеш?
Няма начин да ме победи,но е умна и ще измисля начини поне да ме измами,но и това няма да помогне.Разбира се...по дяволите!Случва се! Тъпото предсказание!
-Знаеш ли за предсказанието дадено ми от оракула? В него се казва,че ще се променя,че нещо в мен...нещо черно ще умре и то доста болезнено...каза,че ти ще имаш пръст в това дело. Да се изясним от сега. Ние не се харесваме и никога няма да се променя...
Въпреки,че скрито я събличах с поглед и си представях как впивам устни в нейните.
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Беседката за отдих   Съб Авг 20, 2011 8:54 pm

-Да се промениш?!-засмях се.Първо си помислих че се шегува.После разбрах че не е така.-Е,щом пророчеството засяга и мен..и за теб ще бъде доста болезнено...и ще се промениш,тогава ще направя всичко възможно да стане така.Нищо,че..хъм..не се харесваме.Поне няма да ми крадеш от цигарите.-засмях се и запалих нова,като вече седнах малко по-близо до него.Забелязах как ме погледна,а също и аз му отвърнах със същия поглед.
-Хайде да изгорим малко енергия!А и приемам офертата ти...ще се бия с теб всеки месец.Да започнем от сега!-извиках и изкарах меча си от колана на кръста ми и скочих от най-горното стъпало на беседката и се приземих леко на крака на тревата,като котка.-Без да използваме силите си!
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Беседката за отдих   Нед Авг 21, 2011 12:44 am

Усмихнах се и за секунди бях пред нея с изваден меч.
- Дано само гаджето ти не се сърди....че съм те победил.
Казах и докоснах мечът й с острието си два пъти,при което се чуха два звъна на метал.Замахнах и тя отклони ударът ми.
-Предлагам да използваме и беседката...труден терен...трудни движения...
Последваха още няколко удара,признавам,че се бие отлично,не колкото децата ми.Чудя се какво ли ще кажат те ако започна да свалям някого от лагера.Звън на метал ме изкара от транса.
-Само това ли можеш?
Попитах я,явно мога да се бия дори когато не съм на себе си.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Беседката за отдих   

Беседката за отдих
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1