Demigods - The Return
Aко сте един от феновете на поредицата на Рик Риърдън-това е вашето място!Това е роул-плей форум,където можете да пресъздадете любимия си герой,или някой измислен от вас.Бъдете герой на Олимп и се присъединете!Smile

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Създаване на Бог

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Пайпър Маклийн
Ръководител на хижата на Афродита,дъщеря на Афродита

Брой мнения : 249

Character sheet
Години: 19
БФФ: Анабет Чейс
Гадже: няма

ПисанеЗаглавие: Създаване на Бог   Сря Авг 10, 2011 3:11 am

Снимка:
Лични данни

Име: (име ,фамилия )

Тълкуване на имената: (от къде произлиза )

Други имена/Прякори:
Години:

Семейство и приятели:

История: (поне 6-7 реда)

Външен вид

Цвят на очите:

Цвят на косата:

Височина:

Физическо описание:

Характеристика

Характерни особености:

Страхове:

Способности
(може да ги видите тук)
(НЕМОЖЕ ДА ДОБАВЯТЕ ДРУГИ СПОСОБНОСТИ)

Последната промяна е направена от Thalia на Чет Авг 11, 2011 9:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.forum-motion.com
Посейдон
Rank:Бог

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Чет Авг 11, 2011 1:52 pm

Име: Посейдон

Години: 4800, но прилича на 24 годишен

Семейство: Има дъщеря в лагера на нечистокръвните.

История: Роден е преди 4800 години в покрайнините на Гърция(Атина), от майка – човек и баща – бог. Отрасва нормално, без никакви пречки, докато на 32 годишна възраст не побеждава баща си, като за награда получава морето и става Бога на морето. Заедно със Зевс и Хадес стават тримата големи, а той се нарежда втори по сила сред боговете. Това му носи огромна чест, но въобще не го кара да се мисли за нещо повече от останалите. Дори има връзки с множество човешки жени, в които бива наистина влюбен. По-късно му се ражда дъщеря(от една от човешките жени, която обича и до ден днешен). Детето не знае за това какво е, но с времето ще научи, имайки се в предвид, че би трябвало да влезне в лагера на нечистокръвните.
Има период, в който Посейдон е живял само на Олимп, но това е за кратко. Предимно се спотайва в дълбините на окена или в някоя градче, където никой не може да го открие. На последък отскача до лагера на нечистокръвните, където се задържа по няколко дни, но мисли да остане за постоянно там. Но това, разбира се, не е сигурно.

Външен вид
: Висок е метър седемдесет и осем сантиметра, което според него е напълно нормално. Разбира се, когато се намира под водата е с по-големи размери и се слива с нея. Има права черна коса, която се спуска някъде до скулите му и е по-дълга от една нормална мъжка прическа. Очите! Те са светлокафяви на цвят, като много от приятелите му смятат, че именно те са един от чаровете му. Предимно мусколест бог е, имайки се в предвид, че е именно такъв. Лицето му е бяло, като има съвсем лек тен, който е почти недоловим за едно око. Татуровка, показваща че е Богът на моретата... И така има, намираща се на дясното му рамо, най-горе. Представлява един тризъбец, точно като този, който носи редовно със себе си. Брадичката му е леко изпъкнала. По тялото си няма други белези, освен татуировката. Брада! Пуска си много рядко, но когато го стори – я пуска под формата на катинарче.

Характер: Обича предизвикателствата и приятелите му(които са малко) го смятат, за най-големия авантюрист и бог, който не се страхува от нищо. Естествено всеки има своите страхове, а за Посейдон това са паяците. Мрази да ги вижда, мрази да чува дори името им. Хобито му е плуването, както всеки нормален човек би се досетил. Също така обича да се рови в дълбините на морето и колкото и добре да го познава, винаги да открива нещо ново. Не би излъгал никога. Живял е доста време в лъжа, което го кара да мисли, че това е най-лошото нещо, което някой може да направи. Ето защо не би простил такава никога. Обича животните, особено морските, както и да спортува. Играе тенис на корт, тичане, футбол и всякакви други човешки спортове. Не е изключено и да прочете някоя книга, но това само, когато има достатъчно време. Предан приятел е. Приятел до гроб! Вярва в истинската любов и знае, че някога ще я намери. Не, че не я е намирал досега, но жената вече не се интересува от него.

Допълнително:
~ Любимо число – 7
~ Зодия – неясна за никой. Дори той самия не я знае.
~ Има котка, която има дарбата да се слива във водата, заедно с него и която много обича.

Снимка: Аватар и подпис.

Вижте профила на потребителя
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Чет Авг 11, 2011 4:26 pm

Одобрен си!Добре дошъл! greet
Алекто

Брой мнения : 6

Character sheet
Години: 20 / повече от 2500
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Съб Авг 13, 2011 9:17 pm

/името на човек ане го знам/

Име
Алекто

Тълкуване на имената: (от къде произлиза )
Самата дума „алекто” означава „неоумолима”.

Други имена/Прякори
В човешкия свят се подвизавам под името Ардел Сейнт Луис и ме наричат накратко Ари и Лу. А боговете обичат да ме дразнят, като ме наричат Али (мразя тези три буквички, но те се превърнаха в мой прякор).

Години
Изглеждам на не повече от 20, но всъщност възрастта ми се люшка някъде след 2500.

Семейство и приятели
Имам три сестри – Мегера и Тисифона (ако ги познавате, определено ще се съгласите с мен, че аз съм най-добричката от нас трите). Колкото до приятели... Имам само един единствен истински приятел.

История
Те са много и може би всичките са верни... в едно или друго отношение. По едно време говореха, че съм се родила от кръвта на Уран, но след това се появи този... мит, според който съм дъщеря на Никта и Ереб. Водеха се много спорове и колкото и да се допитваха спорещите до Никта и Ереб, двамата само поглеждаха настрани и мълчаха – толкова ли им беше трудно да кажат просто „да” или „не” и да се изясни всичко веднъж завинаги? Всъщност, последната версия за моят произход ми звучи по-правдоподобно, но кой ли ме слуша мен?...
Та, аз съм Алекто – неумолимата богиня на отмъщението. Мисля, че можем да минем и без тези клиширани, банални формалности като „приятно ми е да се запознаем” и стискането на ръцете... Няма смисъл, капиш? А и аз вече знам кой си ти, неминуемо е... Как ще знам какво наказание заслужаваш, ако не знам кой си?...
Реших да поостана малко на земята, защото видях, че тук има много за бачкане... В днешно време като че ли трябва на всеки един, който ми пресече хоризонта, да му отмъщавам от името на тези, към които е извършил несправедливост или престъпление дори.

Цвят на очите
Сиви.

Цвят на косата
Като на разтопен марципан, сменяща оттенъците си според светлината.

Височина
Не съм се мерила... Формата, която съм приела, си е висока и стройна, а в истинската си форма мога да се конкурирам с половината на някой небостъргач.

Физическо описание
Нас трите със сестрите ни си ни представят като ужасни старици, издаващи животински звуци и ходещи в черни дрехи с аленочервени пояси, но това е напълно грешно! Всъщност ние можем да добием всякакъв външен вид и си говорим напълно нормално, за бога! Аз лично имам чифт бели криле, като доказателство на израза „да те покосят крилете на възмездието” (вижте някои стари писания).
Приех формата на едно момиче, чийто облик ми се завъртя в главата след като ми хрумна идеята да сляза на земята и да отмъщавам за несправедливия живот, който тече там. Въпросното момиче изглежда сигурно на около 17-20 години, с мека кожа с лек загар и чувствени устни, изящни пръсти и китки, стегнати гърди и дълги крака. Най-много харесвам очите й – големи, изразителни.

Характерни особености
Аз съм неспокойна душа и съм отдадена на призванието си. Всъщност, бях отдадена само на това, преди да се преселя на земята. Откакто това стана, открих, че си падам „екстремна личност” – точно другарчето, на което да врътнеш един телефон, когато стане дума за екшън. Не търпя несправедливости и ставам много изобретателна, когато опре до наказания. Никога не забавям такива. Не се ядосвам лесно, но пък мога толкова да се възмутя, ако стана свидетелка на някоя несправедливост, че напълно да изключа и да вляза с гръм и трясък в някоя банка, която в момента обират въоръжени до зъби членове на престъпна групировка... въпреки риска да ме напълнят с куршуми (не, че ще има някакъв ефект, но е желателно да се избягват такива неща). И да, наистина съм неумолима. И да цивриш, и да ми се молиш на колене, и дори да ме заплашваш – пак ще си получиш заслуженото.

Страхове
Страхове ли? Пфф...
Но като се замисля, май имам някакъв страх от Немезида, макар и неоснователен. Аз съм неин еквивалент, но съм по-слаба.

Способности
Само като погледна някой, мога да разбера какви несправедливости е вършил и именно те определят от какво естество ще е наказанието (аз само го пообработвам). Мога да изваждам крилете си и да летя с тях. Безсмъртна съм, но мога да бъда наранена и евентуално убита с клон от блатен тъжник.
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Нед Авг 14, 2011 1:46 am

Супер герой!Одобрена си!Името ти ще бъде сменено на Алекто..
Кортни Дес

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Пон Авг 15, 2011 4:19 am

Снимка:

Лични данни

Име:
Кортни Дес

Тълкуване на имената:
Името е обикновенно и човешко

Други имена/Прякори:
Корти , Дес

Години:
17

Бог на желанията ..

Семейство и приятели:
Майка `и и баща `и са мъртви.
Само леля `и е жива.. там някъде ...

История:
Кортни е родена в Джаксънвил.
Майка `и е дизайнер на сватбени рокли , а баща `и собственик на адвокатска кантора.
Когато е на 3 години ,баща `и отваря адвокатска кантора в Ню Йорк, САЩ.
Майка `и също има големи шансове там и стягат куфарите.
По време на полета,има проблем с левия двигател на самолета и самолета бавно се разпада.
Тогава загиват майката и бащата на Корти.
Родителските права са дадени на сестрата на майката на Корти.Леля Селест.
Прекрасна ,но в период от посещение за 2 часа,не за 15 години.

В детската градина Корти започна да изпалнява желания от сорта "Искам плюшено мече!" и то без да се контролира.Тя казва на леля си и тя `и помага да си овладее силите.
В училище тя започва да заражда желания у хората.Започва да злоупотребява със силите си.
Започва да прави каквото си иска със силите си.Да забравя,че силите не са за нейите прищевки, а за хората.
Боговете на Олимп я извикват когато е на 15 за да `и разкаже миналото `и и тя разбира прекалено много неща.

Семейството `и произлиза от Дявола.От синовете на Дявола.
Които били подслонени от Боговете на Олимп и след като били заслужили доверието получили дарбите си.
Огън.Вода.Въздух.Земя.Смърт.Болка.
Смърт и Болка използвали дарбите си за лоши цели ,те всявали ужас в малките селца.
Огън запалвал огън да топли бедните и нещастните.
Вода напоявал животни и растения.
Въздух създавал приятни ословия за хората и животните.
Земя окрасил планетата Земя с красиви дървета и растения навсякъде където стъпел.

Боговете не можели да понасят повече Смърт и Болка и ги върнали на Дявола.
Но те продължили да измъчват.
Измъчвали тъжните и мрачни души ,направили Дома на Дявола - Ад.
От тогава душите изпратени при Дявола били измъчвани от Смърта и Болката.

Кортни решава да намери повече информация за рода си.
Е, пътешествието `и започва!

Външен вид

Тя е красива!Не това не е просто дума , това е истина ..
Има красиви сини очи,като морско дъно с които очарова за секунди.Прекрастни устни , с цвят на рози.Мека като копринена кожа ,подобна на порцелан.
Страхотно тяло , сякаш изваяно от скулптор.Дълги крака като за модел.
Косата и се спуска по раменете ,или е вързана на лека опашка.Къдрева на леки вълнички ,или права като спокойна река.
Облечена в елегантна рокля ,с обувки на ток.Или ?Облечена в тесни дънки и потниче ,с високи токчета!
Гардеробът `и е шарен като дъга.
Има всички цветове.
Пролетни.Летни.Есенни.Зимни.
Всичко `и отива , и във всичко изглежда ослепително.
Може да я видите по улиците ,в някое кафене ,но най вече в някой бар.
Разпознахте я ,нали ?
Отидете да кажете "Здравей!"

Характеристика
Госпожица Дес ?!Как да я опиша?!
Може би една дума ще я опише идеално.. и тя е - кучка !
Обича да се отдава на алкохола, разврата, наркотиците, предизвикателствата, драмите, скоростите и хазарта.
Но и милата `и страна някак се слива с образа `и на кучка.
Лесно печели приятели ,сладкодумна е .Но все пак ,не достатъчно.
Груба е ,претинциозна ,не може да губи.
Обича да се забавлява ,да се буди на бара или в чуждо легло.
Всяка вечер е на бара.Не трае много на алкохол ,след 2 текили ще е съгласна на всичко.
Не ,че трезва има нещо против.
Думата "не" ,просто я няма в речника `и.Е освен в дилалог като.
"-Смяташ ли да не пиеш ??"
Да чухте доста от отрицателните `и страни.
Но тя е добра ,само с приятелите които са спечелили доверието `и.
Като всеки бог ,тя обича да сбъдва желания.Каквито `и да са те!
Може да сбъдва `и свои ,което е прекрасно за нея !

Страхове:
Кортни ,Кортни Дес и страх?!
Много ,много ,много ,рядко!

Способности
Може да зароди и сбъдне всяко желание , дори и свое.
Пълен мозъчен контрол. Може да променя, чува, копира, предава и различава действията, мислите, емоциите, дабите, заложбите и всичко което ги подържа самостоятелни същества.
Неранима.

Допълнителна информация:
~ има татуировка на врата с много фигурки
~има мотор и кола
~има обеца на пъпа
~има куче на име Луна
~обича да пее и танцува

Teresa Palmer

Spoiler:

Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Пон Авг 15, 2011 5:31 am

Много интересен герой (: ,одобрена си!
Афродита

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Пет Авг 19, 2011 4:50 am

Снимка:
Лични данни

Име: Афродита. Позната е на човешкия свят като Никол Киндман - светово извстна акртиса известна също и с това, че пее.

Тълкуване на имената: -

Други имена/Прякори: Позната е на човешкия свят като Никол Киндман - светово извстна акртиса известна също и с това, че пее. Книдска, по стари времена е била наричана и така.

Години: Ужасно много, но при смъртните е на 30.

Семейство и приятели: Съпруга на Хефест.

История: На земята тя се забърква в много афери с различни, но винаги красиви, мъже. Нямала е никога съпруг, заради ревността на любовника й на Олимп. Тя е съпруга на Хефест, макар че често му изневерява с Арес и понякога и други богове.
Като най-красивата жена на света тя е горделива, наперена и нагла. Често обаче показва и добрите си страни - мила е, обичлива.
Според някой предания е родена от пяната на морските вълни,а според други е дъщеря на Зевс и Диона. И двете не й се нравят много, първото, защото морската вода много разваля прическата й, а второто - твърде е горда, за да признае напълно, че баща й е Зевс.

Външен вид

Цвят на очите: Бледо сини

Цвят на косата: Есстествено светло русо. Много много къдрева коса.

Височина: 1,79

Физическо описание: Слаба, но в никакъв случай анорексична - в това за съгласни всички нейни смъртни фенове, но всеки я вижда както той си представя перфектната жена. Няма шанс повече от 5-ма да се съгласят на едно мнение за нейната вънщност.
Краката са й дълги и стегнати, колената й в никакъв случай не са възлести макар й капачките да си личат ясно дори когато краката й са згънати. Има дълги и тънки пръсти с нокти, който са винаги перфектно изваяни, но никога прекалено дълги заради обичтта й към музиката.

Характеристика

Характерни особености: С времето започва за обича кучетата, което е доста необичайно за нея, вероятно заради любовника си. Обича да гледа любовните страдания на смътрните.
Не е много надута, необичайно спремо представата на смъртните. Обича да чете и да разглежда библиотеката на Олимп, по-точно казано, тази на Атина. Обича да има слуги и роби дори, мака да е прието за варварско. Обича да си поспива да кусно, а след това бавно и послека да се отдава на сутрешните си занимания, като да сресва косата си. Може да танцува, обича всякакви балове- заради мъжете, прекрасните рокли, тихичкият смях, който се чува и танците.

Страхове: Татуровки, грозни неща, парфюми с аромат на рози( " Никой човек не може да предаде наистина прекрасният аромат на розите!")

** да попитам може ли Афродита да си сменя лика на земята??**

Последната промяна е направена от Nyx на Пон Авг 22, 2011 11:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Пет Авг 19, 2011 5:05 am

Външния вид и характера са доста кратки,разшири ги и ще те одобря (:
Афродита

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Пет Авг 19, 2011 6:32 am

Извинявам се просто там пише характерни особености - ака белег, или че е много лесто наранявана, а не характер (: сории
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Пет Авг 19, 2011 7:47 am

Където пише физическо описание и характерни особености се отнася за външния вид и характера него имам предвид
Арес

Брой мнения : 42

Character sheet
Години: изглежда на 28
БФФ: няма

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Съб Авг 20, 2011 4:12 pm

Лични данни

Име: Арес

Тълкуване на имената: ...

Други имена/Прякори: Той също е познат на римляните като бог Марс,а на жителите на земята е познат като Артър

Години: изглежда на 28,но всъщност е на много,много повече

Семейство и приятели: Той е син на Зевс и Хера.

История: Той
олицетворява коварната, жестока и вероломна война. Хера зачева Арес без участието на Зевс, от докосване на вълшебно цвете, дадено й от нимфата Хлорида.Но той не намира спокойствие сред боговете,защото всички го мразят,освен Афродита,за това прекарва повечето време на земята където участва в много войни,но сега след като няма войни той се подвизава под името Артър и работи на много различни места или поне преди.Вече не намира интерес в човешките забавления,нито в нищо друго за това търси постоянна тръпка.Решава да стане учител в лагера на полубоговете.

Външен вид

Цвят на очите: Първоначално изглеждат като черни,но са кафяви.

Цвят на косата: Къса кестенява коса

Височина:1,83 см

Физическо описание: Той е в отлично физическо състояние,защото тренира почти всеки ден и се старае да поддържа тялото си и бързите си рефлекси.Няма белези от битки защото раните зарастват бързо,а белезите избледняват бързо.Освен идно изгаряне на в долната част на гърбът,която минава отстрани по кръста му и се подава леко отпред на коремът му.Няма други отличителни физически белези,освен това,че е много висок и лесно се забелязва.

Характеристика
Първоначално ще го помислите за мил и приятен,но всъщност той е много хитър и подъл.Разбира се никой не знае за лошата му страна,защото я крие от всички,само останалите големи богове знаят за него,богове като Зевс,Хадес,Посейдон и Атина,но не смеят да кажат на никого.Той също има и истинска добра страна,която показва,но само ако е отпуснат и провокиран.

Страхове:Не се страхува от нищо.Той е войн и дори да усети страх ,той го посреща и го преудолява.

Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Съб Авг 20, 2011 5:09 pm

Много хубав герой!Одобрен ^^
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Вто Авг 23, 2011 4:32 am

Афродита-одобрена!
Марина Беликова

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Сря Авг 24, 2011 4:18 am

Снимка:

Име:
Марина Беликова

Тълкуване на имената:
Дермах

Други имена/Прякори:
Няма

Години:
Външно: 23
Всъщност: не може да брои до толкова..

История:
Дермах е богиня на разврата..Тя е една от най-древните богини, покровителка на дребните, сладки, сексуални удоволствия..Появява се малко след древногръцкия бог на моретата и океаните..След като прекарва няколко века в собственото си измерение, решава че няма да е зле да слезе на земята, където забавленията й определено са повече..За разлика от много древногръцки богове, Дермах не създава потомство с човешки същества, смята ги за по-долни от боговете, каквито са всъщност и ги използва единствено за да си достави удоволствие..Наскоро обаче, решава, че е време да търси по-силни усещания като влюбването или най-малкото връзката с нечистокръвен, която много богове намират за неуместна..

Външен вид

Цвят на очите:
сиви

Цвят на косата:
червена

Височина:
1.65

Физическо описание:
Дермах е доста ниско същество. Височината й не надминава метър и шейсет, което не я удовлетворява. Притежава не устоим чар, който е способен да плени почти всяко създание, независимо от пола и расата му. Бледата й кожа сякаш контрастира с наситено червената коса, която събира доста погледи. Често променя цвета й, варирайки от червено до русо или тъмно кафяво. Обожава да експериментира с външния си вид. Светлите й очи притежават изключително мръснишки поглед, който се разхожда по чужди тела. Обожава да бъде уникална с нещо. Било то гривна, някакъв аксесоар или дреха. Не обича да следва модни тенденции, които не подхождат в никакъв случай на разчупения й вкус за дрехи.

Характеристика:

Характерни особености:
Дермах може да бъде най- прекрасното нещо в
живота ти. Кротка като пухкаво коте или гърмяща змия.Има хапещ и предателски характер,ако става дума за отмъщение.Умее да признава пораженията и да пази тайни. Но издадеш ли я за нещо може да затънеш двойно повече. Войнствено настроена и изключително коварна към враговете си. Доверява се на много малко хора и предпочита да страда мълчаливо,отколкото да разкаже на целият свят и да я съжаляват. Рядко показва емоциите си.Попринцип е уравновесена,но често има извратено чувство за сигурност.Понякога е арогантна,но иначе не е надменна
.
Обича да се смесва с тълпата и да не привлича внимание.

Страхове:
Гленофобия
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Сря Авг 24, 2011 5:39 pm

Одобрена!
Хера

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   Сря Окт 24, 2012 4:08 am

Име: Хера

Тълкуване на имената: на гръцки: Ήρα

Други имена/Прякори:Не

Години: Неизвестни

Семейство и приятели: Хера е дъщеря на титаните Рея и Кронос. Сестра е на Зевс, Посейдон, Хадес, Деметра, Хестия. Майка е на Хефест и Арес.

История: Хера е третото дете на титаните Рея и Кронос. Родена е на остров Самос и е отгледана от Тетида, след като братята и сестрите й били освободени от баща си Кронос. Дълго време Хера живяла далеч от Олимп, но след това Зевс я взима за своя съпруга. Тя е майка на Арес и Хефест. Покровителка на брака и семейството. Живее на Олимп заедно с другите богове. Разбира се, като съпруга на гръмовержеца тя също може да заповядва на мълниите.

Външен вид: Хера е една от най-красивите богини. Косата й е руса, дори златна и се спуска на големи вълни по стройното й тяло. Висока е около 1,68. Очите й са сини, но когато се ядоса придобиват сив цвят. Има строго изражение, но всъщност е много мила и грижовна майка. Винаги е справедлива и респектира всички. Обича да носи дълги бели роби, прибира косата си на кок или плитка.

Лик: Даян Крюгер

Физическо описание: Хера е висока и стройна. Подържа тялото си в отлична форма. Има приятни женствени извивки. Талията й е тънка, краката й са дълги и слаби. Походката й е елегантна и решителна.

Характерни особености: Хера е повелителката на всички богове. Тя е властна и дръзка. Обича да държи нещата под контрол. Предпочита да създава свои собствени правила. Винаги е справедлива и толерантна, но лесно се ядосва. Не прощава на никой, който е сгрешил, но често дава втори шанс. Тя управлява областта на семейството и брака. Чудесна майка е и е отгледала две здрави божествени момчета - Арес и Хефест.

Страхове: Страхува се от разпадането на семейството си и затова се старае да го подържа цяло.

Способности: Крепи семействата, помага на майките при раждане.Усеща емоциите на хората.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог   

Създаване на Бог
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1