Demigods - The Return
Aко сте един от феновете на поредицата на Рик Риърдън-това е вашето място!Това е роул-плей форум,където можете да пресъздадете любимия си герой,или някой измислен от вас.Бъдете герой на Олимп и се присъединете!Smile

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Плажа ~.~

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Пайпър Маклийн
Ръководител на хижата на Афродита,дъщеря на Афродита

Брой мнения : 249

Character sheet
Години: 19
БФФ: Анабет Чейс
Гадже: няма

ПисанеЗаглавие: Плажа ~.~   Сря Авг 10, 2011 4:01 am

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.forum-motion.com
Ирина Алексеевич
Rank:учител по Техники за нападение на чудовища

Брой мнения : 78

Character sheet
Години: 20
БФФ: няма

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа ~.~   Пет Авг 12, 2011 7:04 pm

Вървях по плажа изморена от дългата тренировка.Тук намирах спокойствие и самота.Само тук можех да сваля маската и да се отпусна,да бъда себе си.Седнах на пясъкът и се загледах във вълните.Посейдоне,скоро ти ще паднеш както и милият ти брат Зевс и моят баща ще управлява всичко не само подземното царство.Ще управлява земята и небето,а ти ще му служиш.Разбира се и аз трябва да се пазя,въпреки,че ми е баща няма да се поколебае да забие нож в гърбът ми.Въздъхнах тежко и реших да мисля за други неща,като например вчерашната тренировка и как "без да искам" разбих носът на онзи хвалипръцко.И какво като е син на Атина.Самохвалко,показах му че не е безопасно да си вдигаш носът толкова на високо.
Вижте профила на потребителя
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа ~.~   Пет Авг 12, 2011 7:44 pm

Към това лято сега се бяха присъдини още една малка групичка лагерници и естествено трябваше да ги поздравя с добре дошли.След като състава ги настани и им пусна образователните филмчета,вече бях свободна отново да мина към мързелуване.Минах към плажа и събух чехлите си.Завървях към брега и оставих водата да обгръща ходилата ми.Тогава видях едно момиче,което смътно си спомнях-бях разговаряла с нея един-единствен път,при пристигането й.Бе дъщеря на Хадес..за миг побиха тръпки по гърба ми и си казах:"О,Зевсе!".Продължих напред и седнах на пясъка,загледана в небето-чудих се дали баща ми сега си мислеше за мен,както аз за него.
-Г-це,Алексеевич.Виждам,че никак не сте изморена от тренировката преди малко?-попитах момичето,което вече беше дошло до мен,но явно си мислеше за нещо,защото чак сега разбра за присъсъвието ми.За миг си спомних за способностите на децата на Хадес,но никак не бях ужасена,защото вече бях свикнала.
Ирина Алексеевич

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа ~.~   Пет Авг 12, 2011 11:05 pm

Дете на Зевс и на всичкото отгоре,не кое да е дете,а Талия се присъедини към мен.Тя бе единствената от лагера която знаеше,че баща ми е Хадес.Другите си мислеха,че съм дете на някой малък и незначителен бог,но тя знаеше истината и за това можех да свалям половината от маската си пред нея.
- Тренировка? Мислех,че само показвам на новаците какво ги чака.Изобщо не усещам умора.
Така си и беше,трябваше много повече от това за да се уморя.Не понасям това,но ще ми се наложи да го изтърпя.
-На какво дължа вашата компания?-попитах спокойно и я погледнах със същото спокойствие.-До сега не съм имала честта да проведа разговор с вас.-Това до голяма част се дължи на антисоциалното ми поведение,но тя много добре знае това.
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа ~.~   Съб Авг 13, 2011 2:43 am

-Просто се случихме на едно място.Иначе обикновенно нямам много възможности за общуване с лагерниците,понеже имам много задължения..-усмихнах се и погледнах отново към небето.Сетих се за г-н Д. от който бях поела длъжността.Беше ми казъл да съм безмилостна,иначе щяха да ми се качат на главата.. за г-н Д. незнайно защо аз бях единствения човек с който той разговаряше свободно,а и ми беше помагал.
-Досега не сме имали възможността да поговорим за теб..знам само че баща ти е Хадес.Значи ми се падаш нещо като..братовчедка.И каква беше историята ти преди лагера?-не исках много да я притискам,но понеже знаех,че си пада антисоциална,исках да разчупя леда и може би да се забавлява повече с другите,като нея.
Ирина Алексеевич

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа ~.~   Съб Авг 13, 2011 3:38 pm

Погледнах я с крайчеца на очите си.
-Нищо особено....живеех с майка си в Калифорния. Там живеехме нормален живот и нищо особено,оставих много приятели там,но си ходя когато мога.
Казах замечтано и въздъхнах за да има по-голям ефект.Погледнах я и се усмихнах за секунда,но бързо върнах деловото си изражение.
-Сигурна съм,че и на теб ти липсват близките...и....не се тревожи.Аз не приличам с нищо на баща си,само силите ни са почти еднакви,но аз предпочитам да се бия със собствени сили,а не с неговите.
Пайпър Маклийн

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа ~.~   Съб Авг 13, 2011 5:15 pm

Кимнах рязко.Наистина се надявах да е така,но..Хадес нали беше голям измамник,преди години се бил опитал да вземе мълнията на Зевс,за да превземе Олимп.Надявах се Ирина да не тръгне по неговия път.
-Ирина,трябва да вървя.Може би ще се видим пак на лагерния огън.-усмихнах се леко и се изправих и тогава се сетих че още не се бях заела с подготовката му.-Имам много работа.Довиждане.-тръгнах по права пътека нагоре към голямата къща...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа ~.~   

Плажа ~.~
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1