Demigods - The Return
Aко сте един от феновете на поредицата на Рик Риърдън-това е вашето място!Това е роул-плей форум,където можете да пресъздадете любимия си герой,или някой измислен от вас.Бъдете герой на Олимп и се присъединете!Smile

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Амфитеатъра

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Пайпър Маклийн
Ръководител на хижата на Афродита,дъщеря на Афродита
Ръководител на хижата на Афродита,дъщеря на Афродита

Брой мнения : 249

Character sheet
Години: 19
БФФ: Анабет Чейс
Гадже: няма

ПисанеЗаглавие: Амфитеатъра    Сря Авг 10, 2011 4:02 am

Тук децата на Аполон и някои от нимфите правеха театрални и музикални представления ,а лагерниците често идваха да ги гледат.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.forum-motion.com
Арес
Rank:Бог

Брой мнения : 42

Character sheet
Години: изглежда на 28
БФФ: няма

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Съб Авг 27, 2011 12:46 am

Отидох в амфитеатърът където често седях на един от редовете и размишлявах.Дали Афродита е получила новината на Зевс от Хермес.Нима някой отново се опитва да ни нападне,чудя се кой ли е..Но това няма значение,няма да се справи като предният който се опита.Зачудих се дали Афродита е вече в лагерът и какво ли ще ми е ядосана след онова което казах на дъщеря й.
Вижте профила на потребителя
Афродита

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Съб Авг 27, 2011 12:55 am

Бързах към почивката си. Не можех толкова бързо да се отдам отново на работа. Знаех, че в амфитеатъра е спокой - през повечето време.

Влязох, а върте стоеше замислен Арес, ах, колко хубаво. Трябваше да се информирам за случващотото се на около, а как да го направя по-добре от колкото в компанията на Арес. Бавно запристъпвах към него, а когато ме видя той вдигна глава и очите му светнаха. Усмихнах се леко.

- Здравей... - той ми предложи да седна до мего и аз го направих. - Какво се случва наоколо - усмихнах се тайничко и изместих погледа си към небето.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Съб Авг 27, 2011 12:59 am

Интересното е че тъкмо си мислех за нея и ето я,Афродита.Богинята която често е в мислите ми.
-Дъщеря ти...една от дъщерите ти се опитва да ме ядоса,но нещо не й се получава...-казах и се засмях.-Получи ли новината на Зевс,която Хермес съобщава на всички богове на земята?
Попитах я и през цялото време не отлепях очи от нея.
-Кой ли умопобъркан би се опитал да ни нападне...отново?
Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Съб Авг 27, 2011 1:05 am

- Ах, ах. Не се и съмнявам, че мойте момичета се занимават с теб. Все пак... Са мой деца - погледнах го изпод вежди и разтеглих усните си в лека усмивка. - А за другото, който и да е той мисля, че сериозно се е объркал. Как е възможно някой да се заема с такава кауза... Ха ха ха ха ха - не приемах войните като нещо сериозно, не трябваше да се хабя за нечия драма. Събеседникът ми обаче бях сигурна, че е на друго мнение. - Ти обаче - бутнах го в гърдите с показалеца си - съм сигурна, че си особено щастлив от това нали?
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Съб Авг 27, 2011 1:10 am

-Предпочитам да не ми обръща толкова много внимание,а и й казах нещо което може би е приела твърде на вътре...
Усмивката ми стана още по-широка.Как ми липсваше тази богиня.
-Има ли смисъл да те лъжа. Определено съм щастлив,но не и когато животът ти е застрашен. Разбрах,че са нападнали Хефест и са го ранили... раната му все още не е заздравяла.Чудя се какво ли е това оръжие...
Присвих очи,загледан в редът пред нас и се замислих.Добре,че тук в лагерът е в безопасно за нея.
Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Съб Авг 27, 2011 1:23 am

Подсмихнах се.
- Оу поласкана съм, че се притесняваш за мен люби....ъъ.. Арес. Но не мисля, че наистина някой е застрашен. Все пак съпружето ми е доста - млъкнах, но бях сигурна, че той ме е разбрал - така или иначе мисля да остана тук и най-малкото да убоздая лудите си дъщери. - засмях се, а той ме погледна леко сърдито - Никога няма да погледна сериозно над битките.

Вяръта рошеше косата ми и носеше миризмата на море. Харесваше ми тази спокойна обстановка. Това обаче ме доведе на една мисъл, която ме гризеше.
- ти ще останеш тук нали? В лагера? При мен..... и другите. Нали? - сложих ръката си на бузата му, но нещо ме караше да си помисля, че той те я махне.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Съб Авг 27, 2011 1:30 am

Не можех да й се сърдя,независимо какво бе правила през годините.
-Да,ще остана.Но за да пазя децата,а не за друго. Знам,че много от останалите богове много обичат децата си и ще остана да ги пазя,а и Зевс забрани пътуванията между земята и Олимп за известно време...
Чувствах се толкова безсилен под нежното й докосване.Тази жена...не знам какво иска от мен...никога не съм знаел какво точно иска.
Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Съб Авг 27, 2011 1:40 am

- аха змачи ще си правим компания - усмихнах му се - но преди да се заемем с каквито и да било удоволствия бих искала да ми кажеш какво правят дъщерите ми. Не съм се занимавала с техните проблеми от много време и както чувам има нужда. - нещо в него се беше променило. Сякаш беше по-плах. Възможно ли беше да се е стреснал? Какво говорех, знаех че това е абсолютно невъзможно.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Съб Авг 27, 2011 1:47 am

- Ще ти кажа...понеже по цял ден ги следя и любимото ми нещо е да си говоря с тях...
Казах с огромен сарказъм.Знаеше,че не понасям такива неща,а и аз самият рядко се занимавам с моите деца.
-Знаеш много добре,че си имам друга работа,а и имам уговорка с дъщерята на Зевс,която е Ръководител на лагера в момента.
Казах и се усмихнах отново.
Афродита

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Нед Сеп 04, 2011 11:55 pm

- о, да! - въздъхнах аз - онова момиче... Кой би предположил, че ще се справя толкова добре??
Нямах намерение да досаждам на Арес, защото той очевидно беше зает.
- ех, ех колко са се променили времената - прошепнах на себе си, стараейки са пбаче тпй да чуе. - Богове да се занимават с такива... Маловажни неща - знаех, че казвам истината
, но ний не искаше да я приеме. Вместо да се наслъждаваме на прекрасните си животи трябва даоправяме тези на другите. - Е какво ще правим сега ? - попитах го без обаче да се извърна към него.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    Чет Сеп 08, 2011 4:00 am

Гледах я преценително през цялото време.
-Няма такова нещо като прекрасен живот,Афродита...ти и аз сме живото доказателство.Ако животът ни беше прекрасен Зевс,Посейтон и останалите богове щяха да ме смятат за равен,Хадес щеше да е добър и обичан от всички,но не на последно място ние щяхме още да сме заедно и да се обичаме безгранично завинаги...Но животът не е прекрасен...твоят може да е,но моят не е.
Изправих се и тръгнах към езерото.
-До скоро виждане,Афродита...
Казах и изчезнах като сянка.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Амфитеатъра    

Амфитеатъра
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1