Demigods - The Return
Aко сте един от феновете на поредицата на Рик Риърдън-това е вашето място!Това е роул-плей форум,където можете да пресъздадете любимия си герой,или някой измислен от вас.Бъдете герой на Олимп и се присъединете!Smile

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Езерото ..

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Пайпър Маклийн
Ръководител на хижата на Афродита,дъщеря на Афродита
Ръководител на хижата на Афродита,дъщеря на Афродита

Брой мнения : 249

Character sheet
Години: 19
БФФ: Анабет Чейс
Гадже: няма

ПисанеЗаглавие: Езерото ..   Сря Авг 10, 2011 4:05 am

...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.forum-motion.com
Шарлин Май
Rank:дете на Аполон

Брой мнения : 22

Character sheet
Години: 17
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 4:57 pm

Шарлин седна на брега на езерото и се загледа в спокойната вода. Това място беше едно то любимите и' и затова често идваше тук да размишлява. Бе и' станало нещо като навик.
Обикновено лагерниците, които се щураха наоколо, я оставяха сама с мислите и' и се заемаха с други неща, доста далече от водния басейн, но сега тук все още нямаше никого. А и едва ли някой щеше да дойде.

Усамотение .

Май се усмихна на себе си и затвори очи, за да се наслади на звука, издаван от леките вълнички на езерцето. Изведнъж се обърна. Беше сигурна, че има някой зад нея. И да, инстинктът и шестото и' чувство не я подлъгаха отново.

Зад нея сто
еше някакъв мъж.
Вижте профила на потребителя
Арес
Rank:Бог

Брой мнения : 42

Character sheet
Години: изглежда на 28
БФФ: няма

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 5:03 pm

Бях тръгнал към езерото и далеч от онова момиче.На брега на езерото трябваше да се срещна с Хермес,който ми носел новини от Зевс.Каквото и да беше ми намирисваше на гнило и определено беше свързано с инцидентът.На брега бе седнало едно момиче,не ми изглеждаше позната,но ми приличаше на дъщеря на Аполон.
-Здравей....
Казах когато минах покрай нея и застанах на няколко крачки пред нея загледан в небето над водата.Ще ми се наложи да почакам,но може и вече да е дошъл.Огледах бреговата ивица,но нямаше и следа от него,явно още не е дошъл.
Шарлин Май

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 5:13 pm

Здравей ли? Защо пък здравей? Не можа ли да измисли нещо по-оригинално?
Естествено, като всяко дете на Аполон, Шарлин държеше на оригиналността във всяко едно отношение.
-Довиждане...- каза Май спокойно и облиза устни. Отново се обърна и загледа езерото. Как смееше да и' нарушава тишината? Е, за всичко си има първи път, нали?
Друг интересен въпрос беше какво прави тук, но точно в момента на Шар не и' бе до въпроси, затова само се обърна към бога (това тя го разбра почти веднага) и го огледа от главата до петите.
-Мечът ти е много готин- изръси Ши и направи приличен опит за усмивка.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 5:29 pm

Обърнах се и я погледнах,след това сведох поглед към оръжието си.
- И ми служи добре.
Казах и се обърнах към езерото.Тези деца,направо ми се гади от тях.Това,че са полубогове се мислят за нещо повече,но не са.От тонът й и престорената й усмивка разбрах,че не й се говори,затова не казах нищо повече.Плюс това и аз не изгарям от желание да говоря с нея.
Шарлин Май

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 6:00 pm

А това, че боговете се мислят за нещо повече от смъртните, само защото са безсмъртни е глупаво, помисли си Шарлин, даже според мен е по-готино да си смъртен, защото всеки миг може да ти е последен и това прави всяка секунда от живота ти уникален.
-Моите оръжия също са хубави. Е, със сигурност не могат да се сравняват с тези на бога на войната, но си ги бива- Май вече се усмихна широко. Обаче си личеше, че усмивката и' е престорена. Но поне говореше неща, в които вярваше.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 6:07 pm

От къде знаеше кой съм,за сега само няколко от лагерниците знаеха кой съм.
-Да...
Промълвих и погледнах нагоре.Това бе "най-интересният" ми разговор от години.Погледнах я и отидох да седна до нея.Можех да положа някакви усилия да направя чакането си по приятно.
-Как се казваш?
Аглая Рестис
Rank:дете на Афродита

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 6:27 pm

След като си тръгнах от оръжейната отидох на плажа.Доста време седях там и размишлявах и се наслаждавах на гледката.Странно е дъщеря съм на Афродита но обожавам морето.Много странно.След като ми омразна да седя там съвсем сама реших да отида да видя езерото.Бях чувала че е доста хубаво там и повечето лагерници ходят там.А аз искам да се запозная с повече хора.Щом отидох там забелязах само двама души.Момиче и един мъж който ми се стори много познат.И реших да отида при тях да се запозная.Щом отидох веднага започнах с разговора.
-Здравейте.Нали нямата нищо против да остана при вас.
В този момент видях мъжа в лице и се сетих кой е.Какво ли правеше този тук.
-Какво правиш тук Арес.Да не се криеш от мен?
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 6:33 pm

Все още чаках отговорът на момичето,а през това време един трън се присъедини към нас.
-Не.-казах спокойно.-Чакам Хермес да ми донесе новини...Ти какво правиш тук?
Попитах я най-спокойно,отказвам да си тровя нервите с които и да било.Погледнах двете момичета и разбрах,че това ще бъде много трудно.Мисля,че и двете са нови в лагера,но не бях сигурен,а и не мисля да питам.
Аглая Рестис

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 6:40 pm

Забелязах че той остана доста спокоен,но сигурно това е привидно.Сега нямаше да изпусна шанса си пак да го дразня.Той попита и аз какво правя тук.Реших да си кажа.
-Ами разхождам се.Искам да опозная този така страхотен лагер.-казах го с лек присмех.
-Явно Хермес ти е вързал тенекия-започнах да се смея.
-Май тук никой не те уважава.Все пак щом са те изпратили тук не си кой знае какво,нали-и подължих с подигравките.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 6:44 pm

-Дойдох тук за да опозная децата си.
Казах спокойно и я погледнах не проумявайки присмешките й.Поклатих глава и се вгледах във водата.
-В момента Хермес е зает,трябва да разнесе новините на всички богове на земята.Ще чакам колкото се налага....-погледнах я.-Много бързаш да се отървеш от мен.
Усмихнах се съвсем леко.
Аглая Рестис

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 6:57 pm

Арес бързо отговори на въпросите ми.Но ми се стори че този път не се нервира като първия път,но това не ме интересуваше.Знаеш че дълбоко в себе си поне леко го дразня,а това ми доставя голяма наслада.След това той попита дали бързам да се отърва от него.Отговора беше очевиден но реших все пак да отговоря.
-Аз не искам да се отърва от теб.Искам просто да седя и да гледам как се нервираш.-и се усмихнах широко.
-Но май ти искаш да се отървеш от мен.Сякаш те е страх от нещо.-и му се усмихнах дяволски.
През цялото време момичето до нас и дума не обели.Доста странна ми се стори.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 7:13 pm

Много интересни и лоши мисли минаха през съзнанието ми,но не го показах.
-Защо ми е да го правя? Смятам,че си интересно и добро дете.
Хермес дойде и аз се изправих и отидох при него.Двамата си разменихме няколко думи и той ми предаде съобщението на Зевс устно.Поех си дълбоко въздух и кимнах,след това той си тръгна.Върнах се при момичетата и седнах на пясъкът.
- Реши ли какво ще поискаш ако спечелиш?
Аглая Рестис

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 7:58 pm

На въпроса ми той отговори че съм интересно и добро дете.Същност е така,но рядко показвам тази страна.Свикнала съм от малка да се държа така.Само с най близките съм доброто момиче.Както си мислех тези неща забелязах че Хермес дойде и разбира се Арес отиде при него.Не се бавиха кой знае колко и той пак дойде при нас.Даже ме попита какво ще поискам ако спечеля.Честно казано не бях го обмисляла много.Така като го гледам много неща би било добре да направи.Но реших да му кажа нещо.
-Ами не знам.Ти за какво се предлагаш?-усмихнах се.
Шарлин Май

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 8:06 pm

Двама души, които и' прекъсваха покоя,а на всичкото отгоре се и заяждаха един с друг Това не беше на добре...
-Скъпа, ако обичаш, трябва да питаш преди да се присъединиш към групичка от хора, защото не се знае дали си добре дошла при тях. А и едва ли ти стига акъла, щом искаш да си премериш силите с някой, който определено не ти е в категорията- обърна се Май към момичето. За каква ли се мислеше поредната дъщеря на Афродита? След това щерката на Аполон се обърна към Арес- Много е невъзпитано да НЕ ни запознаеш с Хермес, особено при положение, че той е един от готините богове, съжалявам, че ще го кажа, за разлика от теб. Просто не си падам по кръвта, но това си е лично мое мнение. Иначе и ти си готин. Е, не физически, ако питаш мен, но ти едва ли ме питаш- Ши се усмихна леко, мятайки презрителен поглед на другата полубогиня.
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 8:10 pm

Погледнах я и присвих вежди.
-Не разбирам...
Не разбрах въпросът й.Но определено знам какво бих искал аз ако спечеля,нещо което тя никога не би се сетила.Интересно какво ще иска от мен.Момичетата на нейната възраст са много страшни създания и знам,че въображението й е доста силно.
-Да речем,че си спечелила.Какво точно би искала от мен.Само едно нещо,но го получаваш веднага.
Погледнах към дъщерята на Аполон,идеше ми да й прекърша вратът,да видя цветът на нейната кръв.Макар,че се съмнявам,че има такава,защото съм сигурен,че няма сърце.Не знам защо,обикновено не обръщам внимание как ми говорят,но може би беше заради думите й към дъщерята на Афродита.
Аглая Рестис

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 8:15 pm

Докато чаках отговора на Арес непознатото момиче започна да ми говори с едни гаден тон.Стана ми гадно от това което каза,но бързо ми мина и се взех в ръце.Та тази да не мисли че е нещо повече от мен.Както си мислех чух Арес да ми говори.И веднага побарзах да кажа желанието си.
-Ми като се замисля може и да те взема за ратайче за една седмица.Какво ще кажеш.
Шарлин Май

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 8:19 pm

Аз съм зла!, помисли си Шарлин и се изсмя наум като злодеите от анимациите. Биваше си я да дразни хората. Ако те и' обърнеха внимание, защото в повечето случаи я подминаваха като стена. Може би заради сарказма и'?
Е, това беше причината да е винаги самотна, но на нея определено не и' пукаше. Може би не приличаше чак толкова на баща си, колкото си мислеха другите. Най-малкото защото определено не бе слънчев характер.
-арес, не мога да повярвам, че ще си накърниш честта като се сбиеш с жена- Май схвана какво е казала и побърза да прибави-,която е полубог. Ако бях на твое място щях да се изсмея в лицето и' или направо да убия. Без предупреждение. Но явно двете хиляди години живот са те попроменили малко. Не искам да те убидя, просто ти излагам фактите- продължи да се усмихва тя. Защо, богове, чувстваше такава апатия към случващото се?
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 8:26 pm

Аглая все още се опитваше да ме изкара извън кожата ми.Отпуснах се назад върху пясъкът и се загледах в небето.
-Не искам да цапам ръцете си с нейната кръв,а и не ми е направила нищо сериозно.Само се опитва да ме изкара извън кожата ми и това не ме ядосва,а на против.Става досадно и леко жалко...
Казах на Шарлин и погледнах Аглая.
-Ако спечелиш ще направя всичко което искаш,а ти искаш това от мен...да ме унижиш?По долно нещо не съм чувал...
Аглая Рестис

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 8:35 pm

Забелязах че на него хич не се нрави тази идея.След това каза на непознатото момиче как не искал да си цапа ръцете с кръвта ми и че всичко което съм правела било жалко.
От тези думи се почувствах адски гадно.Никой до този момент не ми бе казвал подобно нещо.Да си призная заболя ме от тези думи.Все пак не съм от камък.Но реших да не го показвам,защото баща ми ме е учел че такива чувства не трябва да се показват на хората.
-Арес аз не искам да те унищожавам.Имам много по-добра идея какво ще направиш ако спечеля.Искам да започнеш да ме уважаваш и да се държиш с мен като с богиня.Какво ще кажеш?
Арес

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 8:41 pm

Погледнах я и се засмях.
-Разбира се...когато Зевс започне да ме харесва,а останалите богове започнат да се държът с мен като с равен.
Изправих се до седнало положение.
-Аз ти показвам уважението си или поне се опитах,но ти си твърде нагла и досадна.С нищо не приличаш на майка си.Афродита е истинска богиня и ще ти кажа още нещо което не си наследила от нея.Майка ти ме смята за приятел и се отнася с уважение към мен.Дори преди стотици години бяхме заедно.Тази богиня е заслужила уважението ми и обичта ми.Ти си заслужила само презрението ми...
Изправих се и тръгнах по брега на езерото.
Аглая Рестис

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   Пет Авг 26, 2011 8:57 pm

Щом започна да се смее осъзнах че съм го подценила.Той не е от типичните мъже с които съм свикнала да говоря.Когато започна да говори за майка ми на мен ми стана криво,защото тя никога не е била до мен.Може би затова не исках да идвам тук.Тук се чувствам не на място,а и имам чувството че е наблизо и това не ми харесва.Ето защо се държа по този лош начин с Арес за да може майка ми да ме види или чуе и да и стане гадно от това че ме е изоставила.Както си мислех за всичко това усетих как започвам да треперя и бързо станах от пясъка.След което започнах бързо да тичам към стаята си.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото ..   

Езерото ..
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1