Demigods - The Return
Aко сте един от феновете на поредицата на Рик Риърдън-това е вашето място!Това е роул-плей форум,където можете да пресъздадете любимия си герой,или някой измислен от вас.Бъдете герой на Олимп и се присъединете!Smile

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Гората ~.~

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Пайпър Маклийн
Ръководител на хижата на Афродита,дъщеря на Афродита
Ръководител на хижата на Афродита,дъщеря на Афродита

Брой мнения : 249

Character sheet
Години: 19
БФФ: Анабет Чейс
Гадже: няма

ПисанеЗаглавие: Гората ~.~   Сря Авг 10, 2011 4:08 am

Пълна с чудовища ,но също така пълна и с нимфи...Гората понякога е колкото красива,толкова и опасна.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.forum-motion.com
Елена Гилбърт
Rank:дете на Атина

Брой мнения : 12

Character sheet
Години: 17
БФФ: -
Гадже: -

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Пон Авг 15, 2011 10:50 pm

Беше ми писнало в този лагер!Стоя тук вече година и исках да видя и светът извън този лагер!Но разбира се Касиди,нямаше да ме пусне.Ако исках да изляза от тук,трябваше да избягам,но портите се охраняваха добре.Така замислена вървях на някъде,без дори и да се усетя на къде вървя.Имах нужда да остана сама с мислите ми.Докато се осъзная,вече бях в гората.Знаех,че това е опасно място,но все пак можех да се отбранявам.Седнах под едно огромно дърво,като се облегнах назад.Слънцето се опитваше да пробие през гъстите и високи дървета,но само част от лъчите му достигаха до земята.Времето беше доста приятно и прохладно.Подухваше лек ветрец,който развяваше косите ми.Е поне тук можех да си отдъхна за момент.Беше толкова тихо,само тихи звук на щурците и веселите песни на птиците се носеха из въздуха,което допринасяше още повече на красотата,разкриваща се пред мен.Но ето,че спокойствието ми беше нарушено от нечии стъпки,които бавно се приближаваха.Бързо извадих ножа,който седеше в обувката ми,до глезена,като го държах здраво и предпазливо,чакаща да видя какво или кой ще се приближи.
Вижте профила на потребителя
Арън Стоун
Rank:учител по Езда на Пегаси

Брой мнения : 28
Местожителство : Лагера

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Пон Авг 15, 2011 11:11 pm

Обикновено Арън след тренировки обичаше да се разхожда и да прояснява ума си,дори понякога и свиреше на флейта и животните които живееха наблизо се появяваха около него за да слушат музиката му.
Дори понякога някои птици се включваха към него.той ги поглеждаше и се усмихваше,докато вървеше през дърветата минаваше слънчева светлина и изглеждаше толкова красиво.
Изведнъж чу някакъв шум и набързо извади меча и тръгна към него и тогава из зад едно дърво видя някакво момиче с нож в ръка
Елена Гилбърт

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Сря Авг 17, 2011 3:34 am

Изведнъж зад дърветата излезе някакво момче с меч.Веднага щом видях мечът се досетих,че е от лагера.Но на кой ли беше дете той?Бях виждала доста,но изобщо не си правех трудът и да ги запомня,защото не ме интересуваха.Интересувах се по важни работи.Лесно можех да го победя и да взема мечът му.Присвих леко очи и казах студено:
- А ти си? - Гледах го все така враждебно,като държа здраво ножът в ръка.
Арън Стоун

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Чет Авг 18, 2011 4:29 am

Когато момичето се показа той я разпозна като един от лагерниците бе я виждал един два пъти от както бе тук.
Тя го попита с доста студен глас.
-Арън Стоун-отвърна той и свали меча си долу понеже не му трябваше
-А ти си-попита на свой ред той момичето и я погледна
Елена Гилбърт

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Чет Авг 18, 2011 7:51 am

Той ми отвърна,че се казвал Арън Стоун.Замислих се за момент.Нов ли беше?По принцип помнех всичките, с които се сражавах.Той свали мечът си,но аз не смятах да го прибирам,просто леко снижих ръката си.След това той ме попита за името ми.Погледнах го,като отново казах със студен,но този път не беше чак толкова:
- Елена...Елена Гилбърт. - Казах,а след това го огледах добре.Беше ми доста познат от някъде.Хмм..може би да съм го виждала един два пъти.Повдигнах вежди и казах:
- Какво правиш тук,гората не е ли малко опасна за теб? - Погледнах го въпросително.
Арън Стоун

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Чет Авг 18, 2011 9:57 pm

Той я погледна и се усмихна леко
-Мога да се оправя,но мерси за притеснението,Елена-отвърна той
-Ами ти какво правиш тук сама не е ли опасно и за теб в тези дебри-на свой ред попита той момичето.
От скоро бе учител и се разхождаше тук за да остане на спокойствие и да се отпусне.
След това отново погледна момичето в очакване на отговора и
Елена Гилбърт

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Чет Авг 18, 2011 11:11 pm

Подсмихнах се леко на думите му и казах:
- Хмм..по - скоро е опасно за съществата,който бродят тук от колко за мен..все пак мога да се защитавам,но все пак благодаря за притеснението. - Казах като се усмихнах нагло.Изведнъж се сетих кой е за това направих една крачка и казах:
- Хей ти не си ли новия учител по стрелба с лък? - Повдигнах вежда и го погледнах въпросително.Да,мисля,че беше той.
Арън Стоун

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Съб Авг 20, 2011 2:54 am

-Да аз съм и затова ти казах, че тук не е много безопасно за теб или за който и да е било друг,повярвай ми-отвърна той и я погледна и се облегна на едно дърво
-А всъщност ти какво правил толкова навътре в гората-попита я той и я погледна и зачака отговора и
Елена Гилбърт

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Съб Авг 20, 2011 8:34 am

Засмях се леко на думите му и казах:
- Да,но аз не съм "който и да е било друг". - Подсмихнах се и се облегнах на дървото,като сложих ножът на предишното му място,но беше малко по - нагоре,за да го изваждам по бързо и по лесно.Изведнъж той ме попита какво правя толкова навътре в гората.Погледнах го разсеяно и казах:
- Ами..хмм..може би за да чуя мислите ми,да си отдъхна малко от тренировките,макар,че не се оплаквам. - Казах и тръгнах с бавни крачки към него,а щом застанах пред него,казах:
- Ами ти?Не ми се вярна да си тук без причина..ловиш ли нещо? - Повдигнах вежда и го погледах въпросително,като зачаках отговора му.
Арън Стоун

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Съб Авг 20, 2011 8:24 pm

Той я погледна и се усмнихна
-Не ,просто излязох да се поразходя из гората-каза той и се приближи до момичето.
той вървеше леко и спря на няколко крачки от нея
-Понякога идвам тук просто да свиря да се порадвам на красотата на природата-продължи той и се усмихна.
-Харесва ли ти тук Елена-попита я той изведнъж
Елена Гилбърт

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Пон Авг 22, 2011 9:16 pm

Изведнъж той ме попита дали ми харесва тук.Повдигнах вежди и казах:
- Имаш предвид в Лагера или в гората. - Погледнах го въпросително и въздъхнах,а след това добавих:
- Ами,ако ти харесва да си затворен и да имаш право само до някъде да излезеш и цялото това място до се охранява..ммм..ти как мислиш? - Повдигнах вежди и е загледах за миг в страни.
Арън Стоун

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Пет Авг 26, 2011 3:43 am

Той я погледна и се усмихна
-А ти как мислиш,тук затворена и в безопасност или там навън където опасността ще те дебне зад всеки ъгъл и постоянно ще се оглеждаш зад гърба си.-отвърна той и я погледна
След това леко се облегна на дървото до него.
Тук ти се учиш как да си истински герой и как да убиваш чудовища и спасяваш света.Повечето хора биха искали да са на твое място.-продължи той
Елена Гилбърт

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Съб Авг 27, 2011 5:59 am

Засмях се леко на думите му,като бавно застанах пред него и извадих ножът си.Опрях го до гърлото му и казах:
- С едно просто движение и ще си мъртъв.. - Усмихнах се леко и допълних:
- Непобедима съм в битка и сега рядко се е намирало някой да ме победи...изобщо не ме е страх от навън.. - Говорих тихо и спокойно,но все още не свалях ножа,която се опираше във вратът ми и с лекота можех да го прережа,но не бих го направила.Все пак той беше от лагера,пък и все още не знаех на кого е дете.
Арън Стоун

Character sheet
БФФ:
Гадже:

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   Съб Авг 27, 2011 2:59 pm

-Големи думи,Елена-каза той
-Все някога ще се намери някой който не можеш да победиш,тогава какво-отвърна той и я погледна като двамата стояха на разстояние един от друг.
-Може и да си дъщеря на Атина,но трябва да ми мъдра и разумна когато влизаш в битки-отвърна той като я погледна още веднъж
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Гората ~.~   

Гората ~.~
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1